Przejdź do treści

Komisarze Wyborczy w Kielcach

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Kielcach

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Rada Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego – Okręg wyborczy Nr 1

30 listopada 2006r. >>> Wygaśnięcie mandatu    11 grudnia 2006r. >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miejska w Busku-Zdroju – Okręg wyborczy Nr 2

6 grudnia 2006r. >>> Wygaśnięcie mandatu     28 grudnia 2006r. >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego – Okręg wyborczy Nr 2

14 grudnia 2006r. >>> Wygaśnięcie mandatu     28 grudnia 2006r. >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miasta Sandomierza – Okręg wyborczy Nr 1

20 grudnia 2006r. >>> Wygaśnięcie mandatu     31 stycznia 2007r. >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miejska w Busku-Zdroju – Okręg wyborczy Nr 2

26 czerwca 2007r. >>> Wygaśnięcie mandatu     11 września 2007r. >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miejska w Pińczowie – Okręg wyborczy Nr 4

29 sierpnia 2007r. >>> Wygaśnięcie mandatu     3 października 2007r. >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miejska w Pińczowie – Okręg wyborczy Nr 4

12 marca 2008r. >>> Wygaśnięcie mandatu    30 kwietnia 2008r. >>> Obsadzenie mandatu 

Rada Miasta Sandomierza – Okręg wyborczy Nr 2

28 maja 2008r. >>> Wygaśnięcie mandatu    16 lipca 2008r. >>> Obsadzenie mandatu 

Rada Miasta Sandomierza – Okręg wyborczy Nr 1

30 września 2009r. >>> Wygaśnięcie mandatu    30 listopada 2009r. >>> Obsadzenie mandatu 

Rada Miasta Sandomierza – Okręg wyborczy Nr 1

30 kwietnia 2010r. >>> Wygaśnięcie mandatu    11 maja 2010r. >>> Obsadzenie mandatu 

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Kielcach