Przejdź do treści

Komisarze Wyborczy w Kielcach

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Kielcach

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Rada Miejska w Pińczowie – Okręg wyborczy Nr 4

29 sierpnia 2007r. >>> Wygaśnięcie mandatu     3 października 2007r. >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miejska w Pińczowie – Okręg wyborczy Nr 2

19 listopada 2002r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     2 grudnia 2002r.  >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miejska w Busku-Zdroju – Okręg wyborczy Nr 1

19 listopada 2002r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     10 grudnia 2002r.  >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim – Okręg wyborczy Nr 4

4 grudnia 2002r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     12 grudnia 2002r.  >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim – Okręg wyborczy Nr 2

10 marca 2003r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     26 marca 2003r.  >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miejska w Staszowie – Okręg wyborczy Nr 3

28 listopada 2003r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     30 grudnia 2003r.  >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miejska w Busku-Zdroju – Okręg wyborczy Nr 2

9 grudnia 2002r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     30 grudnia 2004r.  >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miejska w Busku-Zdroju – Okręg wyborczy Nr 2

30 grudnia 2004r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     4 marca 2005r.  >>> Obsadzenie mandatu

Rada Miasta w Sandomierzu – Okręg wyborczy Nr 2

23 lutego 2005r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     15 marca 2005r.  >>> Obsadzenie mandatu

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Kielcach