Przejdź do treści

Komisarze Wyborczy w Kielcach

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Kielcach

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Sejmik Województwa Świętokrzyskiego – Okręg wyborczy Nr 4

19 listopada 2002r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     27 listopada 2002r.  >>> Obsadzenie mandatu

Sejmik Województwa Świętokrzyskiego – Okręg wyborczy Nr 5

15 września 2003r.  >>> Wygaśnięcie mandatu     7 listopada 2003r.  >>> Obsadzenie mandatu

Sejmik Województwa Świętokrzyskiego – Okręg Wyborczy Nr 1

5 lipca 2004r.  >>> Wygaśnięcie mandatu    30 sierpnia 2004r.  >>> Obsadzenie mandatu

Sejmik Województwa Świętokrzyskiego – Okręg Wyborczy Nr 1 i Nr 2

7 listopada 2005r.  >>> Wygaśnięcie mandatów     5 grudnia 2005r.  >>> Obsadzenie mandatów

Sejmik Województwa Świętokrzyskiego – Okręg Wyborczy Nr 5

5 grudnia 2005r.  >>> Wygaśnięcie mandatu    28 grudnia 2005r.  >>> Obsadzenie mandatu

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Kielcach